Poznaj landspot

O Nas

Nieruchomości są naszą pasją od wielu lat. Do zainteresowania się tą branżą skłoniło nas wykształcenie i doświadczenie w budownictwie. Naszą kadrę opieramy na fachowcach, którzy poza odpowiednim stażem i wiedzą, są perfekcjonistami, wykazują się inicjatywą, potrafią szybko reagować i rozwiązywać problemy oraz nie zniechęcają się żadnymi przeszkodami. Na podobnych zasadach dobieramy współpracowników. Dla nas ważna jest przede wszystkim jakość prac, ale nie zapominamy o funkcjonalności i estetyce, pod tym względem nie idziemy na kompromisy. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy dumni z naszej oferty.

Nasze pierwsze kroki w branży nieruchomości obejmowały prace budowlano-remontowe oraz najem nieruchomości. Z czasem naturalnym stało się rozszerzenie działalności o kupno i sprzedaż nieruchomości. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i potrzebami rynku, w 2019 roku podjęliśmy decyzję o budowie i sprzedaży mieszkań w Darłowie na Bursztynowym Osiedlu. W tym celu powołaliśmy spółkę celową Landspot, która zajmuje się tym przedsięwzięciem. Długo pracowaliśmy nad projektem i rozwiązaniami architektonicznymi w celu jak najlepszego wykorzystania przestrzeni, jak najlepszej funkcjonalności i trwałości. Pomyśleliśmy o oczekiwaniach klientów i postaraliśmy się pogodzić pozornie sprzeczne wymagania, żeby mieszkania były komfortowe i ekonomiczne oraz dawały odczucie posiadania własnej przestrzeni zielonej.

Ponieważ stale się rozwijamy, w planach mamy już kilka inwestycji na Pomorzu. Szukamy także terenów pod nowe inwestycje, z myślą o ich zagospodarowaniu i zbudowaniu na nich atrakcyjnej przestrzeni do życia dla klientów. Stale szukamy nowych, trwałych, skuteczniejszych i bardziej energooszczędnych technologii oraz materiałów, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!